Rozkłady jazdyPrzystankiMapa przystankówKomunikatyBilety i obsługa pasażera

Rozkłady jazdy - lista przystanków

Nazwa przystanku Linie
Cynków ul. Śląska14, 18
Cynków ul. Strażacka ( okolica szkoły )18
Cynków ul. Wawrzyńca14
Gliniana Góra ul. Cicha13, 19
Gliniana Góra ul. Jana Pawła II13, 19
Gniazdów ul. Szkolna ( okolica szkoły )20
Gniazdów ul. Woźnicka20
Huta Szklana24
Koclin ul. Krótka13, 24
Koziegłówki ul. Myszkowska (przy drodze 789 Ordon)14, 18, 19
Koziegłówki ul. Myszkowska (skrzyżowanie z ul. Polan)14, 18, 19
Koziegłówki ul. Rynek13, 18, 19
Koziegłowy Rosochacz 15120
Koziegłowy Rynek13, 14, 18, 19, 20
Koziegłowy ul. Porajska 16920
Koziegłowy ul. Warszawska18, 19, 20
Koziegłowy ul. Wesoła ( były Rosochacz )20
Koziegłowy ul. Wylągi 1920
Koziegłowy ul. Żarecka14, 18, 19
Krusin ul. Długa13
Krusin ul. Leśna13, 18
Kuźnica Nowa ul. Słoneczna14, 19
Lgota Górna ul. Myszkowska14, 19
Lgota Górna ul. Żarecka14
Lgota Mokrzesz ul. Długa19
Lgota Mokrzesz ul. Żarecka14, 19
Markowice skrzyżowanie ulic Górska-Św. Floriana-Folwarczna obok OSP18
Markowice ul. Spacerowa13
Miłość ul. Walentego 1414
Miłość ul. Walentego 1918, 19
Miłość ul. Walentego 214, 19
Mysłów ul. Myszkowska13, 19
Mysłów ul. Myszkowska (OSP)13, 19
Mzyki ul. Kościelna ( skrzyżowanie z ul. Szkolną )20
Mzyki ul. Kościelna ( skrzyżowanie z ul. Słoneczną i Brzozową )20
Mzyki ul. Leśna 5320
Osiek ul. Myszkowska13, 19
Osiek ul. Słoneczna13
Pińczyce ul. Grabowa13, 24
Pińczyce ul. Śląska24
Pińczyce ul. Śląska (szkoła)13, 24
Pińczyce ul. Śląska 85 (Podkamienna Góra)13, 24
Postęp ul. Myszkowska I14, 19
Postęp ul. Myszkowska II14
Pustkowie Lgockie, Myszkowska2
Pustkowie Lgockie, Skrzyżowanie6, 13
Pustkowie Lgockie, Szpitalna6, 13, 24
Rzeniszów skrzyżowanie ul. Spacerowej i Spółdzielczej18
Rzeniszów Trasa DK kierunek Częstochowa13
Rzeniszów Trasa DK kierunek Katowice13
Rzeniszów ul. Spółdzielcza18
Rzeniszów ul. Strażacka18
Siedlec Duży ul. 3-go Maja20
Siedlec Duży ul. Jana Pawła II20
Stara Huta I ul. Myszkowska13
Stara Huta, II6, 13, 24
Stara Huta, Myszkowska (OSP)2, 13, 24
Winowno ul. Opolska (kościół)13, 18
Winowno ul. Opolska (szkoła)18
Wojsławice ul. Szkolna14, 18
Zabijak ul. Śląska (DK-1)24
Zabijak ul. Śląska (OSP)13, 24
Nazwa przystanku Linie
Biała Błotna Nr 1202, 213, 224
Dobrogoszczyce Nr 1 (posesja 41, pętla)222, 282, 284
Dobrogoszczyce Nr 2 (posesja 3)222, 282, 284
Dzibice Nr 1 (posesja 25)222, 284
Dzibice Nr 2 (posesja 70)222, 284
Dzibice Nr 3 (posesja 103, pętla)222, 284
Gołuchowice Nr 1 (remiza)221, 224
Gołuchowice Nr 2 (DK78)201
Gołuchowice Nr 3 (DK78)201, 221
Huta Szklana Nr 1202, 224
Kostkowice Nr 1222, 284
Kroczyce (Jeziorki)222
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)201, 221, 223, 284
Kroczyce Nr 2 (1 Maja)201, 221, 222
Kroczyce Nr 3 (Żarecka 2a)284
Kroczyce Nr 4 (Żarecka parking)222, 284
Kroczyce Nr 5 (Żarecka 11)222, 284
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)221, 223
Kroczyce Nr 7 (Marianka)221, 223
Kroczyce Nr 8 (Urząd Gminy)222, 284
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)223
Kroczyce Szkoła222, 223
Lgota Murowana (hotel)222
Lgota Murowana (Słoneczna)221
Lgota Murowana Nr 1 (Kalinowa 8)201, 221, 222
Lgota Murowana Nr 2 (Kalinowa 40)201, 222
Lgota Murowana Nr 3 (remiza)221, 222
Lgota Murowana Nr 4 (Spacerowa)221, 222
Lgotka Nr 1 (skrzyżowanie)222, 284
Lgotka Nr 2 (wieś)222
Piaseczno Nr 1 (skrzyżowanie)221, 222
Piaseczno Nr 2 (pętla)221, 222
Podlesice Nr 1 (DW792)222
Podlesice Nr 2 (DW792)284
Podlesice Nr 3 (wieś)222
Pradła Nr 1 (kościół)201, 202, 213, 221, 224
Pradła Nr 2 (Piec)202, 224
Pradła Nr 3 (Wyzwolenia 58)201
Pradła Nr 4 (Wyzwolenia 39)201
Pradła Nr 5 (Wyzwolenia 120)201
Pradła Nr 6 (Wyzwolenia 79)201
Pradła Szkoła224
Przyłubsko Nr 1202, 223
Siamoszyce Nr 1 (Długa 44)204, 223
Siamoszyce Nr 2 (Turystyczna)204, 223
Siamoszyce Szkoła223
Siedliszowice Nr 1 (posesja 75)221, 224
Siedliszowice Nr 2 (skrzyżowanie)221, 224
Siedliszowice Nr 3 (górna wieś)221, 224
Siemięrzyce Nr 1 (DK78)201
Siemięrzyce Nr 2 (DK78)201, 223
Siemięrzyce Nr 3 (Zefirek)202, 223
Siemięrzyce Wrzoski221
Szypowice Nr 1 (posesja 62)204, 223
Szypowice Nr 2 (remiza)204, 223
Szypowice Nr 3 (posesja 7)204, 223
Nazwa przystanku Linie
1 Maja/Jaworznicka1, 3, 281
11 Listopada Liceum4, 6, 281
3 Maja MDK1, 3, 4, 5, 6, 7
8 Marca/Partyzantów1, 3, 4
Armii Krajowej2
Bory Końcowy281
Bory Początkowy6, 281
Bory/Parkowa6, 281
Bory/Stawowa6, 281
Czarnieckiego/Pułaskiego2
Czarnieckiego/Zakręt2
Dworska/Buraczana7
Dworska/Dorodna7
Dworska/Kościuszki7
Dworska/Lniana7
Dworska/Urodzajna7
Goździkowa Osiedle Kwiatowe4
Gruchla Most4
Gruchla Ołtarz4
Gruchla/Koronacyjna4
Grzybowa Szpital7
Helenówka Końcowy4
Helenówka Początkowy4, 7
Helenówka/Kościuszki4, 7
Jana Pawła II Ciepłownia7
Jana Pawła II Kościół7
Jana Pawła II PSP7
Jana Pawła II/Kazimierza Wielkiego7
Jedwabna Szkoła Podstawowa nr 41, 3, 4
Jedwabna/Waryńskiego1, 3, 4
Kolejowa6
Kopernika1
Kopernika (tymcz.)1, 3
Koronacyjna4
Kościuszki Galeria Kupiecka1, 3
Kościuszki/Helenówka4, 7, 11, 12, 15, 16
Kościuszki/Sucharskiego4, 11, 12, 15, 16
Koziegłowska/Słowackiego5
Krasickiego1, 3, 4
Krasickiego Stacja Benzynowa1, 4
Krasickiego/Wyzwolenia1, 3, 4
Leśna Osiedle1, 3, 7
Leśna/Aleja Wolności1, 3, 7
Millenium Dotyk Jury1, 3, 6
Mrzygłodzka Most6
Nowowiejska Kościół5
Nowowiejska OSP5
Nowowiejska PKP5
Osińska Góra7
Partyzantów Przychodnia zdrowia1, 3, 4, 6
Partyzantów/1 Maja1, 3, 6
PCK Urząd Miasta2, 3, 4, 6, 7
Piękna1, 3, 4
Pińczycka Szkoła Podstawowa nr 72
Pińczycka/Labry2
Pińczycka/Pułaskiego2, 13, 16
Piłsudskiego/Leśna1, 2, 3, 6, 7
Piłsudskiego/Pułaskiego1, 2, 3, 6, 7
Plac Dworcowy I1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Plac Dworcowy II11, 12, 13, 14, 15, 16, 281
Pułaskiego Centrum Handlowe2
Pułaskiego Rondo1, 2, 3, 4, 6, 7, 13, 16
Pułaskiego Stacja Benzynowa1, 2, 3, 4, 6, 7, 13, 14, 16
Pułaskiego Starostwo Powiatowe1, 2, 4, 6, 7, 13, 16
Pułaskiego Zespół Szkół nr 22, 13, 16
Pułaskiego/Kowalczyki2
Pułaskiego/Smudzówka2
Pułaskiego/Strugi2
Pułaskiego/Wojska Polskiego2, 13, 14, 16
Rynek Mrzygłód4
Siewierska Separator4
Siewierska Wiadukt4
Siewierska/Kwarcowa4
Siewierska/Porębska4
Sikorka4
Sikorka Pętla4
Sikorskiego Cmentarz4, 7
Sikorskiego Przychodnia Zdrowia1, 3, 281
Sikorskiego/Hubala1, 3, 4, 6
Spółdzielcza5
Stawowa1, 3, 6, 281
Szeroka1, 3, 6
Szpitalna Mleczarnia6
Szpitalna Ogródki Działkowe6
Szpitalna/Aleja Wolności6
Szpitalna/Błotna6
Szpitalna/Działkowców6
Szpitalna/Mała Szpitalna6
Słowackiego Przychodnia Zdrowia5
Słowackiego Skwer5
Słowackiego Szkoła Podstawowa nr 65
Słowackiego/Ceramiczna5
Słowackiego/Górnicza5
Słowackiego/Klonowa5
Słowackiego/Topolowa5
Waryńskiego Cmentarz1, 3, 4
Waryńskiego Most1, 3
Wronia/Koziegłowska5
Wronia/Żurawia5
Wysoka Lelowska ul. Częstochowska I16
Wysoka Lelowska ul. Częstochowska II16
Wyszyńskiego Bank6
Wyszyńskiego/Sikorskiego6
Wyzwolenia OSP2
Wyzwolenia Środkowy2
Wyzwolenia/Czarnieckiego2
Włodowska Pomnik4
Zamenhoffa/Stawowa1, 3
Zawiercka EDEN4
Nazwa przystanku Linie
11 Listopada I282, 284, 285
11 Listopada II282, 284, 285
Blanowice Pętla221, 281
Blanowska I221, 281
Blanowska II221, 281
Blanowska III221, 281
Blanowska IV221, 281
Blanowska V221, 281
Blanowska VI221, 281
Blanowska VII221, 281
Bzów I252
Daszyńskiego201, 202
Jurajska I201, 202, 204
Jurajska II201, 202, 204
Jurajska III (IV)201, 202, 204
Kądzielów (przej. kol.)261
Karlin253
Karlińska I253
Karlińska II253
Karlińska III253
Karlińska IV253
Kościuszki201, 203, 204, 221, 251, 252, 253, 261, 262, 281, 282, 284, 285
Kromołów I Centrum204, 253
Kromołów II204, 253
Leśna I201, 202, 203, 251, 252, 282, 284
Leśna II201, 202, 203, 251, 252, 261, 282, 284
Miodowa I201, 202, 203, 204, 251, 252, 261, 281, 282, 284
Miodowa II201, 202, 203, 204, 251, 252, 261, 281, 282, 284
Obr. Poczty Gd. (osiedle)261
Obrońców Poczty Gdańskiej201, 203, 204, 251, 261
Oświatowa I282, 284, 285
Oświatowa II282, 284, 285
Oświatowa III282, 284, 285
Paderewskiego I201, 202, 203, 251, 252
Paderewskiego II201, 202, 203, 251, 252
Paderewskiego III201, 202, 203, 251, 252
Paderewskiego IV201, 202, 203, 251, 252
Paderewskiego V201, 202, 203, 251, 252
Paderewskiego VI201, 202, 203, 251, 252
Piłsudskiego I261, 262
Piłsudskiego II Żabki201, 202, 203, 204, 251, 252, 253, 261, 262, 282, 284
Piłsudskiego III201, 202, 203, 204, 251, 252, 253, 261, 262, 282, 284
Polska II261, 262
Pomrożyce I281
Pomrożyce II281
Powstańców Śląskich203
Przyjaźni I281
Rataja261, 262
Reymonta I201, 202
Rzemieślnicza203, 204, 251, 261
Sienkiewicza I261, 262
Sienkiewicza II261
Siewierska II201, 202
Siewierska III201, 202
Siewierska IV201, 202
Sikorskiego I (PKP)201, 202, 203, 204, 221, 251, 252, 253, 261, 262, 281, 282, 284, 285
Sikorskiego II201, 202, 203, 251, 252, 261, 282, 284
Skalna I221
Skalna II221
Skarżycka I221
Skarżycka II221
Skarżycka III221
Stary Rynek201, 202, 203, 204, 251, 252, 261, 281, 282, 284, 285
Suliny253
Wojska Polskiego II201, 202, 203, 204, 251, 252, 261, 281, 282, 284
Łośnicka I204, 253
Łośnicka II204, 253
Łośnicka III204, 253
Łośnicka IV204, 253