−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
223
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa:
Kroczyce - Zefirek - Przyłubsko - Siamoszyce - Szypowice
Kierunek:
Kroczyce Szkoła
Przystanki:
Kroczyce
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Szypowice Nr 2 (remiza)
Szypowice Nr 1 (posesja 62)
Siamoszyce Nr 2 (Turystyczna)
Siamoszyce Nr 1 (Długa 44)
Siamoszyce Szkoła
Przyłubsko Nr 1
Siemięrzyce Nr 3 (Zefirek)
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)
Siemięrzyce Nr 2 (DK78)
Kroczyce Nr 7 (Marianka)
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kierunek:
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Przystanki:
Kroczyce
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)
Siemięrzyce Nr 3 (Zefirek)
Przyłubsko Nr 1
Siamoszyce Szkoła
Siamoszyce Nr 1 (Długa 44)
Siamoszyce Nr 2 (Turystyczna)
Szypowice Nr 1 (posesja 62)
Szypowice Nr 2 (remiza)
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)
Kroczyce Nr 7 (Marianka)
Siemięrzyce Nr 2 (DK78)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się